Künye

www.driverindirin.com ;
php yazılım dili ve mysql veri tabanı sınıfı kullanılarak andyou tarafından driver indirme sitesi olarak kodlanmış olup 15 mayıs 2009 tarihinde internet ve bilgisayar kullanıcılarının driver taleplerini karşılamak amacı ile yayın hayatına başlamıştır.
wwww.driverindirin.com ara yüz'ü şuan w3 standartlarında valid Xhtml ve valid css bir yapıya sahiptir.
daha detaylı bilgiler isterseniz iletişim formunu kullanarak webmaster ile görüşebilirsiniz, ayrıca paylaşımda bulunmak isterseniz burayı tıklayarak ziyaretci editör sıfatı ile içerik ekleyebilirsiniz.

08-06-2013 itibariyle V2 kahverengi tonlarda arayüz ve son teknoloji Jquery takviyesiyle www.driverindirin.com artık çok daha rahat kullanıma sahip
artık aradığınızı bulmak için sayfa yenilemek ve gezinmek tarih oldu.

17-05-2015 www. ana domainimiz saldırılar sonucu kullanılamaz hale geldi.
bu yüzden pc. subdomaini ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

20-03-2016 yeniden ana domainimizdeyiz


Driver Nedir ?

Driver, bilgisayarınızın donanım veya aygıtlarla iletişim kurmasını sağlayan yazılımlardır. Sürücüler olmadan, bilgisayarınıza bağladığınız donanım (örneğin, video kartı veya yazıcı) düzgün çalışmaz.
Çoğu durumda, driverler kurulum cdsi ile birlikte verilir; İşletim sisteminiz gereken sürücüye sahip değilse, sağ tarafta bulunan kutucuk ile arama yaparak size uygun driveri indirip kurabilirsiniz.
Arama sonucunda lazım olan driver databesemizde kayıtlı değilse buradan istek yapabilirsiniz, en kısa sürede sürücüyü bulup sitemize ekleyeceğimizden emin olabilirsiniz.
Şayet siz sitemize katkıda bulunmak ya da kendi donanım sürücünüzü kullanıcılara sunmak isterseniz buradan bir driver ekleyebilirsiniz. Metin Kaynağı Microsoft